obozrevatel

МеткиХайБлоггер

Нові можливості на ХайБлоггері

ХайБлоггер не стоїть на місці. Ми помітили що блогерам мало стосунків типу "Друзі". Тому вирішили дати вам можливість вступати у шлюб з іншими блогерами, всиновлювати когось чи, якщо ви просто відчуваєте що хтось для вас більше ніж друг, можете з ним побрататись/посестритись. Головне при цьому - не материтись :). 
 
Ваші розширені стосунки будуть відображатись в окремому блоці в боковій колонці. Їх бачитимуть всі. В цьому ж блоці інші блогери зможуть встановити родинні зв'язки з вами. Якщо ви не бажаєте отримувати пропозиції стосунків, ви можете заборонити їх у ваших налаштуваннях. 
 
ХБ є прогресивним європейським ресурсом. Тому ми спокійно ставимось до одностатевих шлюбів. Головне щоб все відбувалось за взаємною згодою. Шлюби обмежені двома користувачами. Але дітей може бути безліч, при чому не обов'язково з партнером по шлюбу. Для самих дітей є обмеження: вони можуть мати тільки двох батьків до того ж різної статі. А от для братів і сестер жодних обмежень немає. 
 
В перспективі ми плануємо розширити можливості для родичів. В залежності від побажань. 
 
Дозволити/відмінити стосунки можна на окремій сторінці налаштувань - Налаштування/Стосунки. 
 
Едуард Демерзель і mirsvit і деякі інші користувачі вже оформили свої стосунки "офіційно" :). 
 
Варто зазначити, "Родинні стосунки" на ХБ діють виключно в межах ХБ. В реальному житті вони жодним чином не накладають зобов'язання на людей. І не обов'язково повинні відповідати реальним стосункам. Це лише гра у віртуальному світі. 
 
Якщо помітите якісь баги, звертайтесь до головного розробника ХБ - bogolubov. Якщо є ідеї з приводу покращення цієї функції, пишіть нам в приват або виносьте тему на загальне обговорення. 
 
Сподіваємось, нова опція додасть вам бажання спілкуватись! 


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 215 Стр.  1  2  3 

Рекомендовал эту запись

ВАУ!

Рекомендував цей запис

Цікаво! Треба спробувати.

Рекомендував цей запис

Хочу онуків! )))

Якщо будуть онуки, то повинні бути і дідусі/бабусі
Ну звичайно. І на цьому можна зупинитися )
ты сначала кагбэ с детьми разберись :-):-):-)
*блудный сын* решайся
дійсно? стосунки?
це, звісно, крута фіча, але не на сервісі, де сумарно тринадцять з половиною осіб тусить.

чому не пофіксати постійні падіння сервера?
де залучення нових осіб?
де підтримка iframe? на одному html прогресивний європейський ресурс далеко не виїде.

або, коли в формі "додати коментар" в полі "звичайний текст" можна буде нормально ви користовувати переніс рядків? (в простонародді - ентер ніхріна не працює)

В полі звичайний текст звичайні люди рядок переносять тегами (br або p)

Тому ми спокійно ставимось до одностатевих шлюбів. — А мы категорически — ПРОТИВ!
Була думка, створити шлюби з трьох і більше людей
Шведську родину? Ну в функціоналі можна, але не знаю, хто на це погодиться )
Да че ты? Эдик с Поликарпычем неплохую европейскую пару бы составили. Стесняются просто, но после этого поста, надеюсь, решатся.
Ты — ИДИОТ????
Рекомендовал эту запись

Що в нашому житті... гра!)))

Завтра зарекомендошу... Аби цей текст якомога далі був у «топі» :-):-):-)
Рекомендовал эту запись

Ради семьи Эдика с Поликарпычем нужно рекомендошить!

Рекомендовал эту запись

Є ідея додати дідусів-онуків. Додати смайлики.

Як ставитесь до ідеї додаткових можливостей для родичів? Наприклад, можливість дописувати на сторінці чоловіка або жінки. Це можна виділяти окремим дизайнерським рішенням, щоб всі бачили шо це не повідомлення не від власника.

Шось можна придумувати стосовно дітей.

Пропонуйте!

Ну я думаю, що чоловік/дружина могли б мати змогу писати в блогах один одного, але не брати-діти-тощо, бо це знівелює всю особистісно-приватну суть блогів. Супруг, як правило, один, тому з цього боку така можливість суттєво на цю суть не вплине, хоч я і не бачу, кому це може бути цікаво - писати в чужому блозі, знов-таки, з погляду приватної його суті.

А от інші цікаві плюшки, як-то окремі для супругів/дітей/братів-сестер смайли/наліпки - справа інша. Наприклад, чоловік дружині може дарувати в її блозі спеціальні наліпки-смайли, діти - батькам і навпаки. Тобто, ці спеціальні смайли - це плюшка для вступу в стосунки, і ними можна користуватися лише в блозі свого "родича".

Як варіант - можна зробити щось середнє між цимва двома пропозиціями: ці наліпки можуть бути такими-собі листівками, які можна залишати від свого імені в блозі родича. Наприклад, відправити в блог дружини зранку букет троянд, а брату - пляшку горілки ))) Це прикольніше, ніж від свого імені писати в їх блогах - навіщо??? Функціонально це мають бути "урізані" записи, де можна вставляти лише визначений набір листівок + обмежену кількість тексту, наприклад, як в Твіттері (тіпа зробив подарунок і дописав вітання, але невелике, щоб на захламляти блог власника)

Так. Це слушно.
Хочу нагадати шо це все є сенс робити, якщо буде помітна активність в цьому. А поки шо я її не бачу. Тому прохання до тих кому цікава ця функція - поширюйте її і агітуйте інших користувачів!
Дорогой, похоже, ты последний романтик на этом ресурсе

Стр.  1  2  3 
 Календарь
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua